Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

10 листопада 2018 року відбувся ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика.

Завдання 2018

Переможцями та призерами конкурсу стали:

3 клас

І місце – Гоч Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч.

Правдицька Л.В.)

ІІ місце – Данько Маргарита, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 4 (вч. Правдицька Л.В.)

Вдовіна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Пікуль Л.В.)

Таран Михайло, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мороз А.А.)

ІІІ місце – Пестич Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Пікуль Л.В.)

Ушанєв Єгор, учень Сліпорід-Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Поліщук Н.І.)

4 клас

І місце – Чаплигіна Світлана, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного

закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Гетта Ю.Г.)

ІІ місце – Дудченко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Мельниченко Л.М.)

ІІІ місце – Перепелиця Олександра, учениця Гребінківської гімназії (вч. Федоренко Л.П.)

Дубина Вікторія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Мельниченко Л.М.)

5 клас

І місце – Мамаюсупова Таміла, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Соловей В.М.)

ІІ місце – Гавриленко Анна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

Скрипка Вероніка, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІІ місце – Карасенко Маргарита, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Малашта О.О.)

Крамаренко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Малашта О.О.)

Цяпко Богдан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Клименко Т.І.)

6 клас

І місце – Сойнов Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Кривошей Діана, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Мусієнко Н.І.)

ІІІ місце – Терещенко Анастасія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

Кот Юлія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

Князєв Артемій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

7 клас

І місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІ місце – Жаркова Анастасія, учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Гусак О.В.)

ІІІ місце – Коркішко Дар’я, учениця Гребінківської гімназії (вч. Наталенко О.А.)

Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Соловей В.М.)

Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лях Т.П.)

8 клас

І місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце – Тютюнник Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІІ місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Соловей В.М.)

Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

Загарна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

9 клас

І місце – Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Козіна Н.І.)

ІІ місце – Богославець О.С., учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

ІІІ місце – Саган Дар’я, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

Якимук Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

10 клас

І місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Чуйченко Марина, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Опанасенко Н.М.)

ІІІ місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

Пунько Таїсія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лях Т.П.)

Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Ткаченко А.С.)

11 клас

І місце – Медвідь Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Мороз Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Симоненко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

ступенів № 4 (вч. Клименко Т.І.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *