Результати учнівських олімпіад

17 та 18 листопада 2018 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, інформаційних технологій, фізики, економіки та англійської мови.

В олімпіадах взяли участь учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: астрономія – 7 учнів, інформаційні технології – 35 учнів, фізика – 42 учні, економіка – 13 учнів, англійська мова – 33 учні. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Інформаційні технології:

8 клас

І місце – Тютюнник Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Нежива М.В.)

ІІІ місце – Козловська Євгенія, учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Шевченко О.В.)

9 клас

ІІ місце – Кіприк Владислав, учень Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Проскурня В.А.)

Суровікін Кирило, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Ічанська О.Б.)

ІІІ місце – Ричка Юлія, учениця Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Насонов О.С.)

10 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Пишняк Аня, учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Шевченко О.В.)

ІІІ місце – Мельник Максим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Ічанська О.Б.)

Юрченко Джулія, учениця Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Насонов О.С.)

11 клас

І місце – Медвідь Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Кузуб Володимир, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

Фізика:

7 клас

І місце – Шурандо Артем, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Олійник Н.В.)

ІІ місце – Шевченко Данило, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Олійник Н.В.)

ІІІ місце – Коваль Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Носов О.М.)

8 клас

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Носов О.М.)

ІІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Нежива М.В.)

9 клас

ІІ місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Нежива М.В.)

ІІІ місце – Плис Євгеній, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Юрченко С.М.)

10 клас

ІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Нежива М.В.)

ІІІ місце – Пиж Марта, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Корж Л.Г.)

Економіка:

9 клас

І місце – Соколенко Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Бедров Олексій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Курило Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

10 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Штанько Антоніна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Ємець Сергій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

11 клас

І місце – Карабань Ілля, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Рекун Євгеній, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Гордієнко Олег, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Терещенко О.М.)

Англійська мова:

8 клас

І місце – Повстяна Єлизавета, учениця Гребінківської гімназії (вч. Трохименко Н.М.)

ІІ місце – Тютюнник Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

ІІІ місце – Козін Максим, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Пісня Т.І.)

9 клас

І місце – Татіщева Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Кузьменко Г.Г.)

ІІ місце – Лісняк Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

ІІІ місце – Шестопал Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №

4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

10 клас

І місце – Корнієнко Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №

4 (вч. Головко С.С.)

ІІ місце – Єремічук Руслан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Щербак І.С.)

ІІІ місце – Степанова Дар’я, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

Щербак І.С.)

11 клас

І місце – Сальник Софія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

ІІ місце – Медвідь Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

ІІІ місце – Супрун Арсентій, учень Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *