Всеукраїнський тиждень права

          

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України „Про Всеукраїнський тиждень права”  № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня –  День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо, тому у закладах освіти традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень правових знань, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

В закладах освіти Гребінківської обєднаної територіальної громади з 10 по 14 грудня 2018 року був проведений Всеукраїнський тиждень права.

Запропоновані заходи дозволили сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативні навички і звички.

Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини був проведений в Гребінківській гімназії та філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

10 грудня 2018 року відбулася радіолінійка для 8-9 класів «Історичні умови прийняття «Загальної декларації прав людини» у філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4. А в Гребінківській гімназії організовано круглий стіл «Права людини».

З метою висвітлення прав людини в закладах освіти Гребінківської ОТГ для найменших школярів відбувся кінолекторій «Права і обов’язки маленьких «розбишак».

11 грудня пройшов День відкритих дверей Гребінківського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації Міністерства юстиції України”. Начальник сектора Генадій Ісаєв для учнів 9-А класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 розкрив поняття “пробація”, розповів про діяльність уповноваженого органу з питань пробації та провів профорієнтаційну роботу з дев’ятикласниками.

13 грудня в Опорному закладі Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся вечір старшокласників – правовий КВК на тему “Право у нашому житті”. Команди десятикласників “Феміда” та “Праволюби” змагалися за звання кращого правознавця.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *