Методоб’єднання вчителів української мови та літератури

3 січня 2019 року на базі Гребінківської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти  Гребінківської ОТГ, на якому було розглянуто  підсумки моніторингового дослідження  рівня навчальних досягнень учнів з української мови, результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, а саме з української мови та літератури, ІІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  ім. Тараса Шевченка.

Калина Т. П., учитель Гребінківської гімназії, розповіла про  розвиток креативного потенціалу учнів на уроках української мови.

Устіловська Т.О., вчитель-методист цього ж навчального закладу, поділилася досвідом щодо особливостей викладання рідної мови та літератури у профільних класах та звернула увагу на проблему підручникотворення  для профільної школи у науковому полі  української лінгводидактики.

Щербак В.О. поділився напрацюваннями із проблеми «Використання  маркетингових інструментів на уроках української  літератури» (РОФТ,SWOT).

Олійник Н.В.,завідуюча міським методичним кабінетом, наголосила на зв’язку теорії із практикою в процесі викладання предметів.

         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *