Навчальне обладнання для кабінетів фізики

Понад 2400 років тому Конфуцій сказав:
“Те, що я чую, я забуваю.
Те, що я бачу, я пам’ятаю.
Те, що я роблю, я розумію”.

Ці три прості твердження обґрунтовують необхідність використання активних методів навчання, особливо з предметів математично-природничого циклу.

Одним із напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є система навчання STEM, завдяки якій діти розвивають логічне мислення та технічну грамотність, вчаться вирішувати поставлені задачі, стають новаторами, винахідниками. А вчителі повинні плекати в учнів бажання до дослідження та озброїти їх методами науково-дослідної роботи.

Саме з цією метою для закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ за кошти громади придбано обладананння для фізичних кабінетів на суму 167 тис. 225 грн., а саме комплекти лабораторні “Механіка” та “Електрика й магнетизм”, які містять все необхідне обладнання для  проведення лабораторних робіт.

Придбані комплекти повністю відповідають вимогам Типового переліку згідно Наказу МОН України від 22.06.2016 №704, навчальним планам і стануть в нагоді вчителям та учням. Уроки фізики з використанням нового обладнання дадуть можливість не тільки розвивати й підтримувати інтерес до вивчення предмета, але і бажання проводити досліди, набувати нові знання, сприяти розвитку особистості та підготують учнів до продовження навчання й успішного працевлаштування.

         

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *