Засідання методичних об’єднань вчителів-предметників

10 та 11 січня 2019 року відбулися методичні об’єднання вчителів-предметників закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ: вчителів фізики, географії, іноземної мови, трудового навчання, фізичної культури, предмету “Захист Вітчизни”, математики та інформатики, хімії та біології, історії, правознавства та громадянської освіти, зарубіжної літератури та російської мови, предметів художньо-естетичного циклу, вчителів 1 класів.

На засіданнях були розглянуті найактуальніші питання розвитку освітньої галузі, застосування інноваційних технологій та сучасних методів навчання на уроках.

Під час роботи методоб’єднань  методисти відділу освіти, вчителі навчальних закладів та керівники МО ділилися передовим педагогічним досвідом, демонстрували презентації, проводили майстер-класи для колег.

Також були обговорені результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, організація та підготовка до ІІІ (обласного) етапу,  участь учнів у Міжнародних та Всеукраїнських предметних конкурсах, підведені підсумки моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів, розглянуті особливості проведення ЗНО-2019.

                                                  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *