Зимові канікули

Зимові канікули 2018-2019 у Гребінківській гімназії

 

Головною метою організації роботи з учнями Гребінківської гімназії під час зимових канікул було зробити їх дозвілля змістовним, цікавим, активним, корисним.

Вся робота відбувалась за планом, який було виконано у повному обсязі. Кожного дня окрім заходів, визначених у плані, діти мали можливість вибирати собі заняття за інтересами: малювання, настільні ігри, перегляд мультфільмів.

Класний керівник 5-а класу Слюсаренко О.О. провела зі своїми учнями цікаві заходи «Світ музичних інструментів» та конкурс караоке «Класні зірки».

Учні 2-3 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Малюємо зиму».

5 січня учні 4-б класу (кл.кер. Федоренко Л.П.) разом з батьками побували на  «Фабриці ялинкових прикрас» с.Клавдієво, відвідали Головну ялинку на Софіївській площі та «Макдональдс».

Учні мали можливість відвідати ковзанку та покататися на санчатах.

Під час канікул працювали гуртки «Ліра» (кер. Устіловська Т.О.), «Берегиня» (кер.  Наталенко О.А.), а також предметні гуртки («Основи біології» кер.Гапон Л.О.)

Вчителі-предметники готували переможців районних олімпіад для участі в обласних предметних олімпіадах.

Свіже повітря, ігри, розваги, спорт, подорожі, хороший настрій та дружна весела шкільна компанія надали сил та наснаги учням на подальшу інтелектуальну працю та навчальні перемоги!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *